Nr. 22 La Capital

SITUACIJA TRISDEŠIMTUKE PO 3 METŲ. Prieš porą metų svečius pakvietęs restoranas „La Capital“ – naujokas trisdešimties geriausių restoranų sąraše ir startuoja nuo 22 pozicijos.

3 ŽODŽIAI, GERIAUSIAI APIBŪDINANTYS RESTORANĄ: atrasti, dalintis, mėgautis.

Faktai

ŠefasIvan Alexis Hernandez Maldonado
Restorano vadovasIngrida Rakauskaitė
Virtuvės tipasMeksikietiškų patirčių restoranas
Darbo laikasI 17.00–23.00, II–III 17.00–23.00, IV–V 17.00–00.00, VI 12.00–22.00, VII 12.00–22.00
AdresasSaltoniškių g. 7c, Vilnius
Internetewww.lacapital.lt
Veikia nuo2021 m.
Užkandis vidutiniškai kainuoja9–16 eurų
Pagrindinis patiekalas vidutiniškai kainuoja15–35 eurus
Degustacinis meniu45 eurai asmeniui
Vienu metu čia telpa100 svečių
Vaikai laukiaminuo bet kurio amžiaus
Terasayra, 80 vietų
Pusryčiainėra
Dienos pietūsnėra
Šunimsdraugiški terasoje

KODĖL VERTA APLANKYTI? Restoranas „La Capital“ vadina save meksikietiškų patirčių restoranu, įkvėptu autentikos, kuri derinama su šiuolaikiniu kulinariniu metu. „Siekiu, kad kiekvienas svečias galėtų išbandyti naujus skonius ir technologijas, kurių išmokau Meksikoje. Stengiuosi, kad tai būtų kuo tradiciškiau, tačiau kai kurie mano patiekalai čia pasižymi savo šiuolaikine interpretacija“, – sako šefas Ivan Alexis Hernandez Maldonado.

KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI APIE MENIU? Restorano šeimininkai savo, kad svečiui atėjus pirmiausia išsiaiškina, ar ji/jis valgo aštriai, ar norėtų švelniau ir prisitaiko prie visų skonių. Užkandžius, sekant meksikietiškomis tradicijomis, siūlo dalintis kartu su draugais. Tarp pagrindinių patiekalų čia rasite ir žuvies, ir mėsos, ir aštuonkojį, ir atskirą meniu vaikams. „Mums labai svarbi svečių edukacija, tad atnešdami ant stalo kiekvieną patiekalą, paaiškiname, papasakojame jo istoriją“, – mini restorano vadovė Ingrida Rakauskaitė.

Svečių labiausiai mėgstami patiekalai „La Capital“ restorane – tuno, krevečių tostados, ceviche macha padaže, ilgai troškinta ėriena, marinuota meksikietiškais „barbacoa“ prieskoniais. Be meksikietiško maisto restoranas dar gali pasiūlyti per šimtą meskalio ir tekilos rūšių.

SVEČIAI SUGRĮŽTA DĖL naujų neatrastų skonių, svetingo aptarnavimo, pasakojimų apie patiekalus.

KAS DIRBA VIRTUVĖJE? Restorano šefas – Ivan Alexis Hernandez Maldonado dirbo viename garsiausių pasaulio restoranų “Pujol”, esančių TOP10 pasaulio restoranų, o iki atvykstant į Lietuvą, kūrė kartu su šefu Joaquin Cardoso. „Restorano įkūrėjai turėjo aiškią viziją, kad meksikietiškai virtuvei turi vadovauti žmogus, kuris žino ir išmano šios šalies kulinarinį meną, kad atėję svečiai galėtų pajausti tikrą meksikietišką emociją“, – pabrėžia Ingrida. Pati restorano komanda – ganėtinai tarptautinė, joje sukasi ir darbuotojai iš Venesuelos, Ukrainos.

Nuotraukos Roberto Daskevičiaus