Nr. 9 Da Antonio

SITUACIJA TRISDEŠIMTUKE PO 3 METŲ. Meschino šeimos restoranas „Da Antonio“ – senbuvis ne tik restoranų rinkoje, bet ir trisdešimties geriausių restoranų sąraše. Penktus metus į reitingą papuolantis restoranas šį kartą šokteli per dešimt pozicijų ir pelno 9 vietą.

3 ŽODŽIAI, GERIAUSIAI APIBŪDINANTYS RESTORANĄ: paprasta, skanu ir skoninga.

Faktai

ŠefasDmitrij Babenko
Restorano vadovasAntonio ir Asta Meschino
Virtuvės tipasmoderni itališka virtuvė
Darbo laikasI–VII 12.00–23.00
AdresasVilniaus g. 23, Vilnius
Internetewww.antonio.lt
Veikia nuo1996 m.
Užkandis vidutiniškai kainuoja19–25 eurus
Pagrindinis patiekalas vidutiniškai kainuoja20–48 eurus
Degustacinis meniunėra
Vienu metu čia telpa40 svečių
Vaikai laukiaminuo bet kurio amžiaus
Terasayra, 24 vietos
Pusryčiainėra
Dienos pietūsnėra
Šunimsdraugiški

Vieta 2016 m. Nr. 21
Vieta 2017 m. Nr. 24
Vieta 2018 m. Nr. 16
Vieta 2019 m. Nr. 19

KODĖL VERTA APLANKYTI? Restoranas „Da Antonio“ – itališkas a la carte restoranas, kuriame tradicinė itališka virtuvė pateikiama moderniai. „Paprasti patiekalai, tokie kaip pasta, ravioliai pas mus turi būti įdomūs, šiuolaikiškai pateikti. Daug kas sako: „jei nori skaniai pavalgyti, užsuk į „Da Antonio“, – šypsosi restorano šefas Dmitrij Babenko. Restoranas turi didelį įdirbį, yra tikrai ne naujokas rinkoje. „Pas mus jau ateina vaikai tų lankytojų, kurie pas mus nuolat užsukdavo“, – mini šefas.

KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI APIE MENIU? Restorano meniu gana platus, tačiau nestovi vietoje – naujais patiekalais pasipildo nuolat. „Man svarbiausia, kad produktai derėtų vienas prie kito ir visi patiekalai būtų su charakteriu, kurį kuria prieskoniai“, – apie savo meilę prieskoniams ir skirtingų skonių druskai pasakoja Dmitrij. Anot jo, naujus patiekalus pirmiausia išragauja virtuvės komanda, padavėjai, restorano savininkai, tuomet jie siūlomi kaip specialūs patiekalai restorano svečiams ir, jei pasiteisina, patenka į nuolatinį meniu.

„Da Antonio“ didžiuojasi ir bene vienintelis šalyje turintis vandens kortą, tad šiame restorane nepakaks pasakyti kokio vandens – paprasto ar gazuoto – norėtumėt, pasirinkimas bus kur kas platesnis, aptarnaujantis personalas patars, kuris vanduo labiausiai derės prie pasirinktų patiekalų.

SVEČIAI SUGRĮŽTA DĖL skonių ir savito restorano braižo.

KAS DIRBA VIRTUVĖJE? Dmitrij Babenko „Da Antonio“ virtuvei vadovauja jau apie 18 metų. Savo kelią jis pradėjo „Stiklių“ restorane , po to pradėjo dirbti viename iš to meto Antonio Meschino restoranų, kol galiausiai tapo „Da Antonio“ vyriausiuoju šefu.

„Mūsų virtuvėje dirba vieni iš geriausiųjų Vilniuje, stabilus ir retai besikeičiantis kolektyvas, o ir mes savo ruožtu komandą stengiamės išlaikyti ir sudaryti jai tinkamas sąlygas“, – pabrėžia šefas.

Nuotraukos Roberto Daskevičiaus